Embūtes rogainings 2020 29.02.2020
29.02.2020
Embūte
Atis
Start:12:00:00
Sunset:20:00:00
Sunrise:08:00:00
ROGAIN12
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
13503MO12 Laid mums tur laimē diet Zigmunds Bībers
Alberts Jasāns
11:51:42
226
0
226 MO12:1.
23507MO12 Krūšu inspekcija Guntis Šmaukstelis
Miķelis Zumbergs
11:48:27
217
0
217 MO12:2.
33709XO12 PALEJU BUKI Andris Mireckis
Alvita Mirecka
11:53:19
194
0
194 XO12:1.
43502MO12 Lieliskie Ainārs Grīnvalds
Harijs Meiers
11:53:00
182
0
182 MO12:3.
53505MO12 Slapjie pumpuri Aigars Čeksters
Vilnis Frišfelds
12:03:18
176
-4
172 MO12:4.
63708XO12 Astnieki un ķepnieki Madara Apsalone
Jānis Kalniņš
11:51:06
166
0
166 XO12:2.
73704XO12 Bez robežām Fadejs Precinieks
Zelma Preciniece
11:58:37
166
0
166 XO12:3.
83707XO12 Potsataja Tõnis Piirisild
Pille Vinne
11:50:35
159
0
159 XO12:4.
93711XO12 Vijolīšu grava Māra Pucena
Klāvs Svilpe
12:06:04
161
-7
154 XO12:5.
103506MO12 60.kilometrs Reinis Liepa
Guntars Žilinskis
11:51:34
153
0
153 MO12:5.
113501MO12 Green Power Shoes Gints Pētersons
Aivis Poikāns
Ainārs Gailis
11:46:04
134
0
134 MO12:6.
123601WO12 In Grind We Trust Baiba Alkšere
Ieva Grauduma
Aleksandra Fjodorova
11:43:42
133
0
133 WO12:1.
133509MO12 Bella Ciao Gatis Gersons
Ilmārs Kelmers
11:39:44
132
0
132 MO12:7.
143504MO12 visurgājēji Mārtiņš Ēķis
Jānis Eimuss
11:54:48
131
0
131 MO12:8.
153703XO12 Ekipējuma pārbaude Toms Puravs
Svetlana Kuļčihina
12:17:35
143
-18
125 XO12:6.
163514MO12 Resnais Susurs Māris Avotiņš
11:59:13
124
0
124 MO12:9.
173512MO12 Bez komandas Aleksandrs Tambovcevs
12:10:01
133
-11
122 MO12:10.
183511MO12 Jurijs Terentjevs Jurijs Terentjevs
Jānis Baiks
Agris Ivbulis
11:43:24
99
0
99 MO12:11.
193513MO12 Individuāli Edgars Vanters
8:22:05
94
0
94 MO12:12.
203710MO12 Bruņurupucīšu pastaiga Valdemārs Rozenbergs
Uģis Treipe
10:00:34
74
0
74 MO12:13.
213508MO12 RK MITAVA Roberts Bondarenko
7:25:11
61
0
61 MO12:14.
ROGAIN8
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
12310MO8 Divi doktori Jānis Krūmiņš
Kristaps Jaudzems
7:22:17
161
0
161 MO8:1.
22607MV8 Onkuļi Einārs Masteiko
Ingus Portnajs
7:52:48
153
0
153 MO8:2. MV8:1.
32505XO8 Iedzīves mednieki Līga Pētersone
Didzis Rozenbergs
Valdis Gabrāns
7:54:52
142
0
142 XO8:1.
42604MV8 BEZ STRESA Viesturs Šlosbergs
Renārs Skudra
7:58:56
140
0
140 MO8:3. MV8:2.
52502XO8 PB Sandis Pētersons
Ieva Biedrīte
7:59:23
137
0
137 XO8:2.
62803XV8 B3 Mārtiņš Godiņš
Ieva Godiņa
7:49:03
131
0
131 XO8:3. XV8:1.
72606MV8 MarMār Māris Sokolovskis
Mareks Brokāns
7:56:21
127
0
127 MO8:4. MV8:3.
82512XO8 Ziepniekkalna kedas Aiga Tora
Uģis Inka
7:53:20
126
0
126 XO8:4.
92814XV8 2 slapji krekli Valters Kaminskis
Anita Liepiņa
8:02:03
129
-3
126 XO8:5. XV8:2.
102307MO8 Vilce Didzis Šapkus
Mārtiņš Meija
7:55:50
125
0
125 MO8:5.
112805XV8 Āpsis ar ventilatoru Oskars Bartuševics
Aija Bartuševica
7:49:47
123
0
123 XO8:6. XV8:3.
122518XO8 Briksnis Kārlis Prauliņš
Benita Alberta-Prauliņa
7:54:23
123
0
123 XO8:7.
132509XO8 Marmelāde Gunta Brazauska
Mārtiņš Lasmanis
7:40:44
120
0
120 XO8:8.
142816XV8 Līdzsvars Juris Dzenītis
Ilze Vanaga
7:04:17
115
0
115 XO8:9. XV8:4.
153202MSV8 Vecbrāļi Guntis Dude
Viesturs Dude
7:49:48
115
0
115 MO8:6. MV8:4. MSV8:1.
162603MV8 FreeRide Kaspars Purmalis
Ģirts Mauliņš
7:51:19
115
0
115 MO8:7. MV8:5.
172601MV8 ALUSALA Arvis Zvanītājs
Austris Lepiksons
7:48:50
113
0
113 MO8:8. MV8:6.
183405XSV8 Mona V Baiba Ozola
Jānis Nāgelis
7:51:41
112
0
112 XO8:10. XV8:5. XSV8:1.
192403WO8 Ciku caku Aija Dēliņa
Elita Poplavska
7:55:40
111
0
111 WO8:1.
202602MV8 TPF Mītava Ainārs Šiliņš
Dainis Mēters
7:40:05
110
0
110 MO8:9. MV8:7.
212802XV8 Saulkrasti Showel Racing Team Zane Gruberte
Eduards Pakis
7:47:35
110
0
110 XO8:11. XV8:6.
222811XV8 TAKA Pēteris Īvāns
Sandra Seimane
7:48:42
110
0
110 XO8:12. XV8:7.
232515XO8 VIKINGI Guna Martinsone
Jānis Uzulēns
7:55:37
110
0
110 XO8:13.
242519MO8 Baltais Kalns Mārtiņš Zvīdriņš
Jānis Pūgulis
Arnis Vītols
7:54:50
109
0
109 MO8:10.
252508XO8 TE! Toms Biders
Elza Žumbure
7:40:52
108
0
108 XO8:14.
262812XV8 BukaTaka Jānis Pētersons
Līga Virbule
7:52:06
108
0
108 XO8:15. XV8:8.
272510XO8 Jaunystė Kęstutis Vaičius
Reda Žalimienė
Romas Čeplinskas
7:47:10
107
0
107 XO8:16.
283402XSV8 Kreisā un Alnis brīvsolī Inta Poriķe
Ilmārs Dukulis
7:50:14
107
0
107 XO8:17. XV8:9. XSV8:2.
292311MO8 PõsSa Jürgen Põldma
Gert Saamann
7:56:32
106
0
106 MO8:11.
302701WV8 Latvietes Santa Blūma
Lāsma Šlosberga
7:57:24
106
0
106 WO8:2. WV8:1.
312703WV8 Piedzīvojumu meklējot Vita Žukovska
Jana Adata
7:46:37
103
0
103 WO8:3. WV8:2.
323203XSV8 Jugla Juris Zariņš
Līga Zariņa
7:57:46
103
0
103 XO8:18. XV8:10. XSV8:3.
332305MO8 Pūpēži Leons Mednis
Raimonds Bricis
Mārtiņš Zariņš
7:49:26
102
0
102 MO8:12.
342605MV8 Paskrien, paskrien, pietupies! Ēvalds Žogla
Ivars Noviks
7:45:28
101
0
101 MO8:13. MV8:8.
352702WV8 Dzintarlapsas Ilze Krēmere
Ieva Simsone
7:50:56
101
0
101 WO8:4. WV8:3.
362808XV8 Romanichi Romāns Koškins
Ilva Koškina
7:56:36
100
0
100 XO8:19. XV8:11.
373404XSV8 DURBES BIZOŅI Silvija Penkule
Māris Penkulis
7:57:19
100
0
100 XO8:20. XV8:12. XSV8:4.
382507XO8 La Fantastica Augustas Gajauskas
Vaida Baranauskaitė
7:25:15
98
0
98 XO8:21.
393403WSV8 Malači Velga Buša
7:26:52
98
0
98 WO8:5. WV8:4. WSV8:1.
402303MO8 Nemiers Mārtiņš Rēvalds
Sergejs Boginskis
Kārlis Oga
7:29:50
97
0
97 MO8:14.
412706WV8 Uguns salamandras Kristīne Kadaša
Kitija Jaunzeme
7:40:01
97
0
97 WO8:6. WV8:5.
423201MSV8 ASIE PIPARI Ilmārs KaulakAns
Guntis VITOLNIEKS
7:49:30
97
0
97 MO8:15. MV8:9. MSV8:2.
432804XV8 Būt vai nebūt Baiba Puriņa
Jānis Lapselis
7:51:11
97
0
97 XO8:22. XV8:13.
442511XO8 KM Building Gatis Čirka
Agnese Čirka
7:53:37
97
0
97 XO8:23.
452707WV8 Jūra līdz ceļiem Indra Segliņa
Ieva Vītoliņa
8:02:33
99
-3
96 WO8:7. WV8:6.
462520WO8 Baltais Kalns Dace Zvīdriņa
Paula Lakstiņa-Lakstīgala
Alma Vītola
7:47:34
94
0
94 WO8:8.
472516XO8 Pirmoreiz Terēze Rocēna
Andris Bergmanis
7:32:16
88
0
88 XO8:24.
482815XV8 Klemmide sõbrad Tarmo Saare
Rita Ojala
7:42:14
88
0
88 XO8:25. XV8:14.
492304MO8 Latgalieši Maksims Petrovs
Raivis Matisāns
6:48:12
86
0
86 MO8:16.
502810XV8 Lost Ildze Straume
Aivar Tihane
7:20:42
85
0
85 XO8:26. XV8:15.
512312MO8 Tas tev nav ar svilpi bumbierus dauzīt Dainars Albužis
Mārtiņš Zgirskis
7:44:35
85
0
85 MO8:17.
522807XV8 SEPTĪTIE ANETE SMILGA
MODRIS ŠARIŅŠ
7:51:06
85
0
85 XO8:27. XV8:16.
532705WV8 Mēs ar putniem Gunta Blūzma
Laura Mazmača
7:52:30
85
0
85 WO8:9. WV8:7.
542514XO8 Miķelēns Jānis Bormeisters
Sabīne Opeņhovska
Ilvija Bormeistere
Toms Bergholcs
7:54:04
83
0
83 XO8:28.
552504XO8 Helleborus viridis Vineta Strauta
Agris Kveders
Līga Pļaviņa
7:54:38
82
0
82 XO8:29.
562801XV8 Meklējot Mežam galu. Zane Blumberga
Ģirts Strujevičs
7:46:02
81
0
81 XO8:30. XV8:17.
573204MSV8 Bebri MM Andris Miglavs
7:59:12
81
0
81 MO8:18. MV8:10. MSV8:3.
582309MO8 Gandrīz veterāni Armands Liberts
Jurijs Kreiss
7:03:31
80
0
80 MO8:19.
592704WV8 JoZaLī Zaiga Ozoliņa
Jolanta Bura
Līga Vībure
7:50:27
80
0
80 WO8:10. WV8:8.
602506XO8 Krēmerbērni Elīna Krēmere
Krišjānis Krēmers
7:39:35
77
0
77 XO8:31.
612302MO8 Plusdivi Gatis Otaņķis
Jānis Kudums
7:40:27
77
0
77 MO8:20.
622402WO8 Diviplus Olga Starpina-Otaņķe
Kristīne Kuduma
7:40:30
77
0
77 WO8:11.
632809XV8 Nikas iz vītys nastōv Vija Utāne
Olita Poplavska
Juris Jurāns
Iveta Linuža
7:32:12
76
0
76 XO8:32. XV8:18.
643406XSV8 MaSka Skaidrīte Otaņķe
Māris Otaņķis
8:00:06
77
-1
76 XO8:33. XV8:19. XSV8:5.
652813XV8 Baudītāji dabā Raimonds Lapiņš
Agnese Bahmane
5:01:41
75
0
75 XO8:34. XV8:20.
663301WSV8 Ežu taka Ilze Laure
Kaiva Skalbiņa
7:31:38
72
0
72 WO8:12. WV8:9. WSV8:2.
672517XO8 Dunduki Gundega Vācere
Māris Balceris
Zane Balcere
7:36:50
70
0
70 XO8:35.
682521XO8 Busura atgriešanās Uldis Žimants
Santa Salaka
7:33:18
56
0
56 XO8:36.
693401XSV8 Bebri soļo Imants Daugulis
Ilze Vabole
7:11:49
55
0
55 XO8:37. XV8:21. XSV8:6.
702313MO8 Liepājnieki Kristers Krafts
Normunds Krafts
Viljams Ādolfs Krafts
7:57:03
49
0
49 MO8:21.
712405WO8 Ar jautrību Agnese Mūrniece
Renāte Dūrena
7:58:58
38
0
38 WO8:13.
722806XV8 No Piemares Linda Rožkalna
Aivars Rožkalns
Ivars Helmšteins
6:24:22
37
0
37 XO8:38. XV8:22.
732404WO8 Aber ko nu? Inta Krūmiņa
Agnese Ēlerte
7:35:08
37
0
37 WO8:14.
-2513XO8 Dabas Skrējējs Madara Romānova
Gints Bernots
8:53:37
62
0
LATE
ROGAIN4
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1310MO4 MGJB Jevģēnijs Bondins
Mārcis Gediņš
3:41:16
86
0
86 MO4:1.
2511XO4 DIPU DAPU DUGA NĀK! Edgars Bērziņš
Andis Rešķis
Ilze Cahrausa
3:59:52
81
0
81 XO4:1.
3308MO4 U2 Valts Ulmanis
Ints Ulmanis
3:49:22
79
0
79 MO4:2.
4510XO4 Ērču autobuss Inese Vārna
Aigars Vārna
3:49:58
75
0
75 XO4:2.
5521XO4 ZAJEC Zane Dzirkale
Juris Kļaviņš
3:44:47
74
0
74 XO4:3.
6312MO4 ZZtop Emīls Zērnis
Oskars Zērnis
3:04:46
71
0
71 MO4:3.
7309MO4 LUBRE Ivars Brečs
Māris Lukašēvičs
3:57:11
70
0
70 MO4:4.
8311MO4 Jautrie Tētuki Rolands Auziņš
Jānis Ģirnis
3:52:05
68
0
68 MO4:5.
9307MO4 Iesācēji Alvis Tribockis
Ints Marcinkevičs
3:54:10
67
0
67 MO4:6.
10303MO4 Kažkas atsitiko Viktoras Saldžiūnas
Justinas Mednikovas
3:50:38
66
0
66 MO4:7.
11301MO4 Jenoti purvā Mārtiņš Birums
Aldis Pecka
3:55:30
66
0
66 MO4:8.
12506XO4 HES Alvis Mats
Antra Beitāne
4:06:35
73
-7
66 XO4:4.
13508XO4 Persiki Juris Šinke
Ārija Šinke
3:53:33
64
0
64 XO4:5.
14306MO4 Chicken 'n' Fish Mārtiņš Vimba
Andrejs Gulbis
3:58:55
64
0
64 MO4:9.
15405WO4 Krūmiņas Linda Krūmiņa
Māra Krūmiņa
3:38:00
63
0
63 WO4:1.
16507XO4 Salaspils zīriņi Viesturs Puriņš
Ilze Putriņa
3:44:48
58
0
58 XO4:6.
17602MUV4 AmataEgle Viesturs Ziediņš
Jānis Eglītis
3:59:17
57
0
57 MO4:10. MUV4:1.
18803XUV4 Ikšķile Volli Kukk
Ruta Kukka
3:53:44
54
0
54 XO4:7. XUV4:1.
19501XO4 Team Hodgson Jane Hodgson
Martyn Hodgson
3:58:19
54
0
54 XO4:8.
20302MO4 Trīs mežcirtēji Māris Bernšteins
Egils Staris
Dzintars Plotovs
3:48:18
51
0
51 MO4:11.
213901F4 Purva bridēji Mārtiņš Čablis
Baiba Nummure
Nauris Čablis
3:51:17
51
0
51 F4:1.
22304MO4 Rs 2 Juris Šlesers
Aivars Rudzītis
Juris Vaidakovs
3:44:09
49
0
49 MO4:12.
23524XO4 Ozolnieki Uldis Puriņš
Inese Puriņa
3:58:50
47
0
47 XO4:9.
24519XO4 Bauska90 Andris Kikusts
Anita Liepkalne
3:59:10
47
0
47 XO4:10.
25513XO4 Kompots Laura Upena-Plūme
Ģirts Plūme
3:38:37
45
0
45 XO4:11.
26402WO4 Rs 1 Daiga Šlesere
Sigita Rišķe
3:49:44
45
0
45 WO4:2.
27802XUV4 EŽI Ilga Elksnīte
Andris Elksnītis
3:55:24
45
0
45 XO4:12. XUV4:2.
28520XO4 Kaimiņu suns Alise Veronika Auzniece
Ainārs Butāns
3:57:37
45
0
45 XO4:13.
29601MUV4 Kalnieši Arvīds Teteris
4:06:33
51
-7
44 MO4:13. MUV4:2.
303904F4 RK Mītava Mareks Bulkovskis
Skaidrīte Ziediņa
Alens Bulkovskis
Edvards Benkis
Ieva Buske
3:54:03
42
0
42 F4:2.
31701WUV4 KurmisAmata Inta Tabaka
Gunta Lebedoka
3:39:46
40
0
40 WO4:3. WUV4:1.
32801XUV4 DO Oskars Zīds
Daina Celma-Zīda
3:45:13
40
0
40 XO4:14. XUV4:3.
33313MO4 Hala Madrid! Andris Pumpurs
Artūrs Jēkabs Pumpurs
4:01:30
41
-2
39 MO4:14.
343903F4 BADŽAĻI Kaspars Bajalis
Ilze Bajale
Undīne Bajale
Tabita Bajale
3:50:06
38
0
38 F4:3.
35516XO4 Tūlīt aiz pjedestāla Imants Tiesnieks
Ilze Zvīdriņa
3:55:29
38
0
38 XO4:15.
36522XO4 Blaumanis Ģirts Slaviņš
Laura Slaviņa
3:56:47
38
0
38 XO4:16.
37403WO4 LBB Baiba Smila
Baiba Mikāla
Līga Vaļģe
3:40:10
37
0
37 WO4:4.
38406WO4 Mēs ejam Evita Freimane
Vija Lauva
3:55:09
37
0
37 WO4:5.
39404WO4 Marko&Co Ilvija Ulmane
Valda Ulmane
3:59:28
37
0
37 WO4:6.
40515XO4 Zemgales Ziņas Kristīne Krista Lejniece
Dāvis Zelmenis
Agnese Leiburga
3:59:31
35
0
35 XO4:17.
41523XO4 Bertas,Mazeikiai Jonas Šeinauskas
Eugenija Šeinauskiene
3:51:43
34
0
34 XO4:18.
42525WO4 RŪĶIS JŪLIJS Ieva Astahovsk
Solvita Krese
3:56:53
34
0
34 WO4:7.
43603MUV4 Blaumanis ind Rodrigo Slaviņš
3:52:21
33
0
33 MO4:15. MUV4:3.
44505XO4 Nepasėdos Leonas Jarmoška
Solveiga Urnikytė
3:59:47
33
0
33 XO4:19.
45407WO4 Ozols Ir Elīna Jākobsone
Annija Ozoliņa
4:01:03
32
-2
30 WO4:8.
46512XO4 DIVI PLUS DIVI Edgars Rancāns
Vita Rancāne
3:13:03
29
0
29 XO4:20.
47509XO4 Sēņotāji Juris Petrovičs
Iveta Kārkliņa
Rebeka Kārkliņa
4:19:39
49
-20
29 XO4:21.
48518XO4 Mežakuilis OK Reinis Dzenis
Ilze Dzene
3:30:08
25
0
25 XO4:22.
49514XO4 Marinē 2-tā Māris Siliņš
Inese Kantore
4:14:04
39
-15
24 XO4:23.
503905F4 Dinozauru pētnieki Inese Kauķe
Gusts Kauķis
3:51:37
22
0
22 F4:4.
51401WO4 Varbūt sanāks Tīna Sparāne
Inese Vintiša
Marta Štube
Liene Zariņa
3:53:42
21
0
21 WO4:9.
52517XO4 šmu Dagnija Burtniece
Juris Pīlēns
4:09:32
29
-10
19 XO4:24.

Orientēšanās klubs "Alnis" Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2019 www.tak-soft.com