Results
Embūtes rogainings 03.03.2018
03.03.2018
Embūte
Atis
Start:12:00:00
Sunset:20:00:00
Sunrise:08:00:00
ROGAIN 4. STUNDAS
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
116M4 NRC mežā Kaspars Adijāns
Aivars Braučs-Jusupovs
3:55:56
96
0
96 M4:1.
210M4 Krūšu inspekcija Guntis Šmaukstelis
Miķelis Zumbergs
3:50:24
93
0
93 M4:2.
332X4 B3 Mārtiņš Godiņš
Ieva Godiņa
3:55:16
80
0
80 X4:1.
435X4 Mazliet svaiga gaisa Ainārs Gailis
Anžela Šapovalova
3:46:35
77
0
77 X4:2.
518W4 OZOLIŅAS Zaiga Ozoliņa
Anita Saulīte
4:00:18
78
-1
77 W4:1.
633X4 Lost Ildze Straume
Aivar Tihane
3:55:45
73
0
73 X4:3.
740X4 Rīga - Liepāja Aiga Tora
Edgars Bērziņš
3:58:44
73
0
73 X4:4.
836X4 ZAJEC Zane Dzirkale
Juris Kļaviņš
3:50:13
69
0
69 X4:5.
93M4 Jaunystė Romas Čeplinskas
Kęstutis Vaičius
4:01:11
70
-2
68 M4:3.
107M4 Sorosītu jenoti Mārtiņš Vimba
Andrejs Gulbis
3:50:44
67
0
67 M4:4.
114M4 Apalons un viņa ērzeļi Andrejus Inta
Edgars Urbāns
Haralds Liniņš
Edijs Avens
Roberts Lagzdiņš
3:54:19
66
0
66 M4:5.
1228X4 Īzi pīzi Gatis Kaušs
Sergejs Poļanskis
Līga Berķe
3:55:04
66
0
66 X4:6.
1312M4 Tonuss Jevgeņijs Bondins
Aleksandrs Kņazevs
3:59:44
66
0
66 M4:6.
1413M4 CT Noma Kaspars Jansons
Jānis Dālders
3:49:59
64
0
64 M4:7.
1514M4 Green team. Madars Spēks
Ronalds Okners
Ralfs Spēks
3:58:42
59
0
59 M4:8.
165M4 Volvo Ocean Race Arnis Grasis
Atis Ģēģeris
3:34:19
58
0
58 M4:9.
1711M4 VFF Zigmārs Gailis
Artūrs Naudiņš
3:55:58
58
0
58 M4:10.
181M4 Bebruciema republika Kaspars Dzintars
Aleksandrs Nazarovs
Oskars Zommerfelds
Aļģirts Valužis
3:53:42
55
0
55 M4:11.
1925X4 Kur tilti? Edgars Zaķis
Jana Puze
3:54:03
53
0
53 X4:7.
2022W4 Giguraka Jana Lepiksone
Vija Šiltere
3:54:25
52
0
52 W4:2.
216M4 Nopietni džeki Artūrs Melbergs
Reinholds Ditke
Ralfs Maisiņš
3:55:30
49
0
49 M4:12.
2215M4 Dzelzs vilks Andris Vanags
Edgars Bordāns
3:57:27
49
0
49 M4:13.
2337X4 Baltie Zalkši Baiba Kaškina
Ivars Krenklis
Iveta Skujiņa
3:50:42
47
0
47 X4:8.
2427X4 Krones iela Linda Rožkalna
Aivars Rožkalns
3:53:57
46
0
46 X4:9.
2526X4 Durbenieki Lilita Lauraite
Arturs Brikmanis
3:58:42
46
0
46 X4:10.
2619W4 Muteres Evita Grūbe
Inga Rostoka
3:48:30
44
0
44 W4:3.
2729X4 Marinē 2-tā Māris Siliņš
Inese Kantore
3:51:58
44
0
44 X4:11.
2834X4 IFRS 17 Dace Zvīdriņa
Veronika Buhalova
Ivars Vertuls
3:45:34
43
0
43 X4:12.
2924X4 46 Andris Kikusts
Inese Broka
3:46:20
42
0
42 X4:13.
3021W4 Bebres Inese Purgaile
Ilze Vabole
3:43:02
40
0
40 W4:4.
3138X4 Apelsīni Uģis Ostelis
Maija Kārkliņa
3:39:57
39
0
39 X4:14.
3246G4 Nejaukais Mēs Māris Cīrulis
Mārtiņš Cīrulis
3:58:27
38
0
38 G4:1.
3317M4 Nepasėdos LEONAS JARMOŠKA
TOMAS ŠMITAS
4:09:12
41
-10
31 M4:14.
3420W4 Vēju mātes Mudra Tormi
Gaida Ķerve
4:20:52
44
-21
23 W4:5.
3545G4 Legenda Mini-Mili-Micro Natallia Kachanouskaya
Nedvard Zhukau
3:42:05
22
0
22 G4:2.
369M4 Janka un Janka Jānis Mednieks
4:26:41
40
-27
13 M4:15.
ROGAIN 8. STUNDAS
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1101MO8 Laid surikatiem tur laimē diet Zigmunds Bībers
Pēteris Grīviņš
7:44:02
186
0
186 MO8:1.
2123MV8 Onkuļi Einārs Masteiko
Jānis Viškers
7:43:43
170
0
170 MO8:2. MV8:1.
3115MV8 Trail Estonia Armo Hiie
Mati Mägi
8:10:03
162
-11
151 MO8:3. MV8:2.
4142XO8 Astnieki un ķepnieki Madara Apsalone
Jānis Kalniņš
7:55:26
150
0
150 XO8:1.
5122MV8 Keset loojangut Raul Kangur
Heno Ivanov
7:43:59
149
0
149 MO8:4. MV8:3.
6118MO8 Lieliskie Ainārs Grīnvalds
Ivo Levāns
Rimants Liepiņš
7:57:43
144
0
144 MO8:5.
7117MV8 BEZ STRESA Viesturs Šlosbergs
Renārs Skudra
7:35:47
143
0
143 MO8:6. MV8:4.
8139XO8 Virsotne/MARMOT Alma Vītola
Māris Bērziņš
7:47:55
142
0
142 XO8:2.
9106MO8 Born in 84 Didzis Šapkus
Artūrs Vaselis
7:47:08
141
0
141 MO8:7.
10143XO8 VIJOLĪŠU GRAVA NEKAVĒ MĀRA PUCENA
KLĀVS SVILPE
7:48:04
137
0
137 XO8:3.
11138XO8 Ideja Edgars Jurjāns
Ieva Grauduma
7:47:57
125
0
125 XO8:4.
12112MO8 Aptuvena nojauta Valdis Gabrāns
Didzis Rozenbergs
7:47:49
124
0
124 MO8:8.
13145XO8 Miķelis Jānis Bormeisters
Laura Egle
8:01:30
123
-2
121 XO8:5.
14147XSV8 KĀPA LR Rolands Laveiķis
Ligita Grunde
7:57:01
117
0
117 XO8:6. XV8:1. XSV8:1.
15141MO8 VIP Gatis Kalniņš
Jānis Stašāns
7:49:10
116
0
116 MO8:9.
16119MV8 MAi Māris Sokolovskis
Ainārs Cīrulis
7:50:45
116
0
116 MO8:10. MV8:5.
17130WO8 Ozona Unda Alda Bražūne
Aiva Jakovela
7:07:41
115
0
115 WO8:1.
18136XO8 TE! Toms Biders
Elza Žumbure
7:28:21
108
0
108 XO8:7.
19116MV8 TPF Mītava Ainārs Šiliņš
Dainis Mēters
7:15:04
107
0
107 MO8:11. MV8:6.
20152XV8 Ekipējuma pārbaude Toms Puravs
Svetlana Kuļčihina
7:50:26
107
0
107 XO8:8. XV8:2.
21110MO8 Granīta puiši Aleksandrs Bodiļevs
Haralds Krievs
7:37:37
104
0
104 MO8:12.
22134WV8 Piedzīvojumu meklējot Vita Žukovska
Jana Adata
7:24:20
102
0
102 WO8:2. WV8:1.
23150XV8 Būt vai nebūt Baiba Puriņa
Jānis Lapselis
7:48:22
101
0
101 XO8:9. XV8:3.
24100G8 Legenda Aliaksei Zhukau
Yuna Zhukava
7:50:23
99
0
99 G8:1.
25146XSV8 Durbes bizoņi Silvija Penkule
Māris Penkulis
7:41:31
96
0
96 XO8:10. XV8:4. XSV8:2.
26135WV8 Jūra līdz ceļiem Indra Segliņa
Ieva Vītoliņa
7:44:35
96
0
96 WO8:3. WV8:2.
27113MSV8 ASIE PIPARI ILMĀRS KAULAKANS
AIVARS DRUVENIEKS
7:25:20
95
0
95 MO8:13. MV8:7. MSV8:1.
28300WV8 Kautkurtepat Santa Blūma Lāsma Šlosberga
7:43:10
91
0
91 WO8:4. WV8:3.
29137XO8 SEPTĪTIE Anete Smilga
Modris Šariņš
7:26:21
90
0
90 XO8:11.
30154XO8 Resnais Susurs Lea Briede
Māris Avotiņš
8:01:25
92
-2
90 XO8:12.
31125WO8 Mēs ar putniem Gunta Blūzma
Laura Mazmača
Anna Aļijeva
7:44:58
88
0
88 WO8:5.
32128WO8 Čop Čop Čop Agita Sprūde
Gunita Sprūde
7:53:40
87
0
87 WO8:6.
33132WV8 Dzintarlapsas Ilze Krēmere
Ieva Simsone
7:28:20
85
0
85 WO8:7. WV8:4.
34121MV8 Green Power Shoes Gints Pētersons
Raitis Muižnieks
Egons Šolmanis
7:06:59
84
0
84 MO8:14. MV8:8.
35102MO8 Auces aeroklubs Vilnis Frišfelds
Raimonds Kaže
7:57:49
83
0
83 MO8:15.
36144XO8 NaZe un Ūsiņš Jurgis Stukuls
Zane Timma
7:44:24
82
0
82 XO8:13.
37104MO8 ŽDS Agris Kveders
Kaspars Pļaviņš
7:50:10
82
0
82 MO8:16.
38124WO8 6-stūris uz balta fona Vineta Strauta
Līga Pļaviņa
Vineta Vaivode
7:19:59
81
0
81 WO8:8.
39111MO8 Tērauds un daunis Mārtiņs Peisenieks
Nauris Šlanks
7:28:05
81
0
81 MO8:17.
40153XV8 Marmotes Guna Stepiņa
Guntars Vība
7:48:16
81
0
81 XO8:14. XV8:5.
41149XSV8 Paulīnes un Māris Māris Otaņķis
Skaidrīte Otaņķe
Mudīte Šteina
7:37:31
80
0
80 XO8:15. XV8:6. XSV8:3.
42129WO8 Sasalušās bietes Annija Grebeža
Eva Krastiņa
7:41:51
77
0
77 WO8:9.
43140XO8 ELEVATION Agnese Caune
Atis Caune
Anrijs Tērauds
8:03:24
81
-4
77 XO8:16.
44107MO8 Nekaitini bebri! Didzis Dobelis
Mārcis Laganovskis
5:45:54
68
0
68 MO8:18.
45109XO8 Siekalnieki Reinis Bērziņš
Ēriks Fogels
Anastasija Rjabuha
Kaspars Vārpiņš
7:35:04
67
0
67 XO8:17.
46133WV8 Migla Aija Orniņa
Marita Šalta
7:00:56
59
0
59 WO8:10. WV8:5.
-217MO8 Viens pats Sergejs Šabukovs
30:49:00
102
0
LATE
-30MO8 Baudītāji dabā Raimonds Lapiņš
7:34:11
149
0
OB
-120MV8 ATIP Armands Teteris
7:38:13
152
0
OB
-114MSV8 Bebraine Andris Miglavs
7:55:36
107
0
OB

Orientēšanās klubs "Alnis" Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com